экология в каждом доме
Адреси:
лівий берег: Троєщина, с. Погреби, вул. Погребський шлях 15
правий берег: Київ, вул.В'ячеслава Чорновола 54
(Окружна дорога; Жулянський мост, заїзд зі сторони Вишневого)
тел.офіс: +38 (044) 209-53-37
моб.тел.: +38 (067) 67-958-67
Режим роботи: Пн-Нд: 9:00-17:00
  • Русский
  • Українська
Про нашу організацію

Наша компанія «УкрЕкоЛес» є досвідченим, надійним постачальником будівельних і оздоблювальних матеріалів для різних видів робіт. Ми спеціалізуємося на цілому комплексі робіт по виробництву і продажу всіляких виробів з натурального дерева, які згодом будуть використовуватися для будівництва та оздоблення (зовнішньої і внутрішньої) заміських будинків, котеджів, веранд, терас і інших схожих приміщень з хвої (для цього застосовується спеціальна вагонка блок -хаус, що імітує натуральні дерев'яні колоди, дошки або брус). Також наша продукція відмінно себе показала при оформленні банних приміщень, саун та дерев'яних сходів.

Головними перевагами співпраці з «УкрЕкоЛес» є: стабільно висока якість виробів, використання тільки екологічно чистої сировини (хвойних порід дерева, ясена, липи, дуба, вільхи), широкий асортиментний ряд продукції, можливість виготовлення індивідуальних замовлень (завдяки власному виробництву), постійний контроль за наявністю продукції на складі, а також конкурентоспроможні і ринкові ціни. Тому ми сміливо можемо сказати, що працювати з нами вигідно і безпечно.

Наші фахівці завжди стежать за тим, щоб асортимент нашої продукції на складі не тільки підтримувався, але і регулярно оновлювався. Ця особливість дає всім нашим клієнтам можливість швидко та оперативно отримати будь-які будівельні пиломатеріали з дерева в будь-якій точці України.

dostavka

Доставка продукції здійснюється по Києву і областям України. Вартість доставки обмовляється отдельно.А також ми працюємо з перевізниками «Нова Пошта» та «Інтайм» (сто метрів від нашого склад-магазину). Відвантаження зі складу після 100% оплати. Готівковий і безготівковий розрахунок.